Facebook Gimnazjum

...dla Maluszków, które ukończyły 2-latka oraz Milusińskich, którzy chcą przygotować się do zostania przedszkolakiem polecamy:

  • SPOTKANIA ADAPTACYJNE

Tworzymy możliwość pobytu w przedszkolu z Mamą, Tatą lub inną ukochaną osobą, celem łagodnego wprowadzenia w nasz świat przedszkolaka. W czasie kiedy dzieci będą zajęte zabawą, ich Rodzice mają okazję do wymiany poglądów i doświadczeń z naszą kadrą oraz innymi rodzicami, albo po prostu czas dla siebie.

Termin i godziny trwania zajęć ustalamy indywidualnie z rodzicami dostosowując się do rytmu dnia Maluszka oraz możliwości organizacyjnych placówki. Najczęściej w ciągu roku szkolnego zajęcia odbywają się w godz. 14.30-16.30. W wakacje zapraszamy również w godzinach dopołudniowych. Koszt - 25 zł./1 zajęcia (ok. 1,5 godziny). 

 

...dla dzieci oczekujących na miejsce w naszym przedszkolu polecamy:

  • PRZEDSZKOLE NA POPOŁUDNIA

czyli pobyt w naszej placówce codziennie w godz. 13.00-16.00. W ramach pobytu dzieci jedzą z nami obiadek, uczestniczą w cyklu zajęć popołudniowych, adaptują się do reguł życia w grupie, bawią i uczą. 
Koszt - 250 zł./m-c 

 

 ...dla Dzieci, które czasowo przebywają w Ostrowcu i okolicy lub mają w czasie ferii i wakacji nieczynne swoje przedszkola czeka nasze:

  • PRZEDSZKOLE GOŚCINNE

Zapraszamy do wspólnych gier, zabaw i nauki z uśmiechem na buzi i łagodną adaptacją w nowym środowisku.

Oferta przedszkola gościnnego aktualna jest przez cały rok. 
Koszt - pobyt podstawowy: 30 zł./dzień, 350 zł./miesiąc, pobyt pełny: 35 zł./dzień, 450 zł./miesiąc.

 

...dla naszych Smyków:

  • ORGANIZACJA URODZIN, IMIENIN

   ...i wszelkich innych ważnych uroczystości, na które można zaprosić również przyjaciół spoza naszego przedszkola.